Agencja zatrudnienia – Biuro pośrednictwa pracy tymczasowej w Katowicach woj. Śląskie

Agencja zatrudnienia w Katowicach – Biuro pośrednictwa pracy tymczasowej

 • Agencja pośrednictwa pracy woj. Śląskie

  Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, szybka reakcja oraz dostęp do pracowników, a także wykwalifikowany nadzór nad kadrą.
  Dlaczego warto wynająć pracowników z Interdont Support Q?

  • Szeroki dostęp do pracowników na terenie całego kraju, gotowych do podjęcia pracy w ciągu 24h.
  • Różnorodne doświadczenie oraz kwalifikacje pracowników, pozwalają na odpowiednie dopasowanie kadry do potrzeb Klienta.
  • Nasza agencja pośrednictwa pracy tymczasowej zlokalizowana w Katowicach płaci za badania, dowozi do zakładu Klienta. My gwarantujemy zakwaterowanie, my zapewniamy wyposażenie pracownika!
  • Elastyczność zatrudnienia dopasowana do potrzeb firmy – Klient wskazuje ilu pracowników potrzebuje – my ich zapewniamy. Na bieżąco ustalamy potrzeby Klienta i delegujemy odpowiednie zasoby do firmy.
  • Możliwość szybkiej wymiany kadry, niespełniającej wymagań klienta.
  • My odpowiadamy za koszty pracownicze – Klient otrzymuje jedną fakturę zbiorczą za wykonane usługi.
  • Klient nie musi zwiększać ilości etatów, prowadzić rekrutacji, szkolić nowych pracowników.
  • Nasi pracownicy są gotowi również do podjęcia pracy poza granicami kraju.
  • Jeśli nasi pracownicy sprawdzą się u Klienta – stwarzamy możliwości do zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.
  • Pracownicy naszej agencji pośrednictwa w pracy tymczasowej są gotowi do wykonywania obowiązków w różnych działach, strefach w zależności od aktualnych potrzeb Klienta.
 • Czy agencja zatrudnienia jest dobrym pośrednikiem?

  agencje pracy tymczasowej katowice
  Odpowiedź na powyższe pytanie jest jednoznaczna i brzmi: tak, agencja zatrudnienia i pośrednictwa pracy to dobre rozwiązanie dla pracodawcy poszukujących pracowników. Dzięki nam oszczędza on czas na rekrutacji – zamiast zajmować się jej organizacją, ceduje ten obowiązek na doświadczonych w tym zakresie fachowców z Interdont, mogąc zająć się innymi sprawami. Zapewniamy wsparcie przedsiębiorstwom z dowolnych sektorów – niezależnie od branży, w której działa Klient, kierujemy na stanowiska odpowiednio wykwalifikowanych i spełniających określone wymagania kandydatów.
  Pozostajemy do dyspozycji bez względu na liczbę etatów. Z powodzeniem wspieramy zarówno małe i średnie, jak i największe firmy, którym zależy na profesjonalnym outsourcingu procesu rekrutacji. Nasza agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Katowicach zajmuje się wszelkimi niezbędnymi w tym zakresie formalnościami. Doskonale wiemy, jakie procedury przeprowadzić i jaką dokumentację zorganizować, żeby zapewnić szybki, sprawny i zgodny z wymaganiami Klienta proces rekrutacji i zatrudnienia siły roboczej.
  Dysponujemy licznymi kontaktami i wiemy, gdzie szukać najlepszych pracowników. Tym samym możemy zapewnić wysoką skuteczność i krótki czas rekrutacji. Wiemy, jak dobierać i poszukiwać kandydatów na dane stanowiska bez względu na ich specyfikę i zakres pełnionych obowiązków. Towarzyszymy przedsiębiorstwom zarówno na początkowym etapie rozwoju, gdy kompletują kadrę, jak i w bardziej zaawansowanych fazach działalności, np. z myślą o realizacji skomplikowanego projektu.
  Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania Klientów. Na podstawie wywiadów i analiz dobieramy kandydatów, którzy w największym stopniu spełniają ich oczekiwania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym Partnerom zależy na znalezieniu pracowników kompetentnych i posiadających ściśle określone umiejętności, dlatego tylko takie osoby rekrutujemy. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców poszukujących profesjonalnego i kompleksowego wsparcia ze strony agencji pośrednictwa zatrudnienia i pracy tymczasowej – możemy je zapewnić!

 • Jak działa agencja pracy tymczasowej?

  Naszym celem jest łączenie pracodawców poszukujących siły roboczej z pracownikami, którzy są zainteresowani znalezieniem zatrudnienia. Niezależnie od tego, po której stronie się znajdujesz, nasza agencja pracy stałej i tymczasowej działająca w Katowicach zapewni Ci wsparcie, jakiego oczekujesz.

  Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą lub manager odpowiedzialny za rozwój przedsiębiorstwa z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z ograniczonej podaży siły roboczej. Niskie bezrobocie, starzejące się społeczeństwo, brak odpowiednich kwalifikacji potencjalnych kandydatów – wszystko to sprawia, że trudności z pozyskaniem nowych pracowników rosną z roku na rok. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy Twojej firmie kompleksowy sposób na rozwiązanie tego problemu.

  Dzięki współpracy z nami oszczędzasz czas i pieniądze. Zamiast przeznaczać cenne godziny na tworzenie ogłoszeń, rekrutację potencjalnych kandydatów i spełnianie związanych z tym formalności, powierzasz wszystkie te zadania specjalistom i możesz zająć się swoimi sprawami, na których znasz się najlepiej. Oszczędzasz tysiące złotych na organizacji całego procesu poszukiwania pracowników, bo doświadczona agencja zatrudnienia i pośrednictwa pracy tymczasowej oraz stałej w Katowicach zajmie się tym wszystkim za niższą stawkę. Oferowane wsparcie pozwala Ci na legalne zatrudnienie zarówno specjalistów na najbardziej zaawansowane stanowiska, jak i podstawowej siły roboczej niezależnie od tego, czy poszukujesz jednej, kilku, kilkudziesięciu, czy kilkuset osób. To Twoja szansa na rozwój i zapełnienie luki w zespole, z której zdecydowanie warto skorzystać!

 • Ile zarabia agencja pracy na pracowniku?

  Odpowiedź na powyższe pytanie należy rozpatrywać z dwóch perspektyw: osoby poszukującej zatrudnienia i pracodawcy. Jeśli chodzi kandydatów, którzy decydują się na znalezienie pracy tymczasowej czy stałej w ramach pośrednictwa agencji, koszty są zerowe. Inaczej sytuacja ma się w przypadku firm zatrudniających nową osobę do swojego zespołu, ponieważ to właśnie one ponoszą opłaty z tym związane. Mimo to pod względem finansowym przedsiębiorcom i tak bardziej opłaca się współpraca z profesjonalną i dysponującą niezbędnym know-how agencją niż samodzielne organizowanie rekrutacji od podstaw, które jest o wiele droższe.

 • Agencja pośrednictwa pracy Katowice - dlaczego my?

  agencje pracy tymczasowej katowiceZapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców z Katowic i okolic, którzy chcą zyskać nowych pracowników i skompletować zespół, jak i kandydatów poszukujących pracy stałej lub tymczasowej. Wiemy, jak pozyskać odpowiednich kandydatów do Twojego przedsiębiorstwa bez względu na specyfikę prowadzonego biznesu i charakterystykę interesujących Cię kandydatów. Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie, dzięki czemu w krótkim czasie rekrutujesz pracowników w stu procentach odpowiadających Twoim wymaganiom. Również jako osoba poszukująca pracy tymczasowej lub stałej możesz mieć pewność kompleksowego wsparcia, jakie zapewnia nasza agencja pośrednictwa zatrudnienia. Gwarantujemy dużą liczbę różnego rodzaju propozycji, dlatego jesteśmy pewni, że niejedna spełni Twoje oczekiwania!

 • Agencja zatrudnienia – pośrednictwo pracy tymczasowej w Katowicach

  Rozbudowana infrastruktura w połączeniu z bardzo dobrą lokalizacją sprawia, że Katowice są chętnie wybierane przez przedsiębiorców działających w różnych branżach. To idealne miejsce dla osób poszukujących tymczasowego zajęcia. Jako profesjonalna agencja zatrudnienia jesteśmy w stanie wskazać wiele propozycji pracy zainteresowanym. Szeroki zakres usług wraz z elastycznością w podejściu do klienta pozwala nam znaleźć oferty idealnie dopasowane do konkretnych preferencji oraz kompetencji.

  Najniższa w regionie stopa bezrobocia utrzymująca się na poziomie zaledwie 1,8% sprawia, że coraz trudniej jest we własnym zakresie zdobyć pożądaną posadę. Rynek pracy nadal pozostaje jednak nienasycony, dlatego warto zdecydować się na współpracę z profesjonalną agencją zatrudnienia. Utrzymujemy stałe kontakty z przedsiębiorstwami działającymi m.in. w sektorze budowlanym, medycznym czy transportowym. Doskonale orientujemy się w katowickich realiach i możemy rzetelnie ocenić każdą z propozycji zatrudnienia, jaka jest obecnie dostępna właśnie we wspomnianym mieście.

  Nasze usługi kierujemy też do firm, które działają m.in. w województwie śląskim. Znalezienie odpowiednich, wykwalifikowanych pracowników na stworzone stanowiska to nierzadko czasochłonny i przede wszystkim bardzo kosztowny proces np. z powodu konieczności zaangażowania specjalistycznego zespołu rekrutacyjnego. Nasza agencja zatrudnienia gwarantuje dostosowanie do budżetu klienta i wsparcie na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy audyty warstwowe, świadcząc usługi cross sell – łączymy oferty z różnych zakresów działalności.

  Przedsiębiorcy poszukujący pracowników tymczasowych mogą zatem wiele zyskać na takiej współpracy. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów prowadzenia procesu rekrutacyjnego w tym zakresie. Jako agencja zatrudnienia zapewniamy kompleksowe wsparcie m.in. na obszarze Katowic, ale też w okolicznych miejscowościach, mając na uwadze intensywny rozwój przemysłowy w obrębie wspomnianego miasta oraz w całym województwie śląskim.

Certyfikaty/Uprawnienia - wpis do rejestru podmiotów agencji zatrudnienia