Info

Uzyskaj kompleksową wiedzę i podnieś kompetencje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami szkoleń. Bogactwo tematów sprawia, że każda firma, instytucja czy organizacja znajdzie odpowiednie dla siebie kursy, których zawartość merytoryczna pomoże w prowadzonej działalności. W ich trakcie przybliżamy takie kwestie, jak m.in. systemy zarządzania jakością, statystyczne sterowanie procesem (SPC) czy wymagania i normy VDA5 oraz 6.5. Kładziemy nacisk na rzetelność i aktualność informacji, które przekazujemy w przystępnej formie.

Bogaty katalog praktycznych i skutecznych szkoleń

Zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych w danej dziedzinie fachowców potrafiących skutecznie i zarazem prosto wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane kwestie. Starannie opracowujemy programy szkoleń, uwzględniając w nich indywidualne potrzeby, wymagania i możliwości klienta. Podczas kursów pokazujemy m.in., jak efektywnie wykorzystywać systemy zarządzania jakością, spełniać normy VDA5 oraz 6.5 czy posługiwać się statystycznym sterowaniem procesami (SPC).

Zdajemy sobie sprawę, że poza konkretnymi informacjami z punktu widzenia przedsiębiorców i pracowników liczy się również umiejętność ich praktycznego wykorzystania w działalności, dlatego przywiązujemy do tego aspektu szczególną wagę. W trakcie naszych szkoleń wyjaśniamy, kiedy i jak wdrażać rozwiązania, które przybliżamy uczestnikom. Zachęcamy do współpracy niezależnie od tego, czy kursy mają dotyczyć statystycznego sterowania procesem (SPC), systemów zarządzania jakością, wymagań i norm VDA5 albo 6.5, czy innych kwestii wymienionych w poniższym spisie.