Skupieni na jakości.

Podstawowa usługa polega na świadczeniu prac z zakresu kontroli jakości w tym:

  • selekcję detali (wizualna, funkcjonalna, ilościowa),
  • naprawę i kontrolę komponentów,
  • naprawy i kontrole wyrobów gotowych,
  • przeprowadzanie pomiarów cech wyrobów,
  • pakowanie i przepakowanie towaru,
  • czynności związane z montażem i demontażem,
  • kompletowanie,
  • weryfikacja zgodności części z instrukcją lub specyfikacją techniczną,

 

Kontrolę jakości możemy przeprowadzić na terenie zakładu Klienta, u dostawcy, w naszym magazynie lub innym, indywidualnie ustalonym miejscu.

Rozwiązywanie problemów jakości wykonujemy na każdym etapie dostawy lub produkcji.

Dla naszych Klientów liczy się CZAS – jesteśmy do dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu – zapewniamy od 1 do 50 osób jedocześnie na każdy projekt.

Nasz wskaźnik PPM na rok 2021 wynosi 0,04!

Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy indywidualnie gwarantując najwyższą jakość.

Zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta usługowa miała charakter kompleksowy. Zapewniamy nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, ale także partnerską atmosferę współpracy.

Kontrola jakości w procesie produkcyjnym

Kontrola procesu produkcyjnego nie należy do łatwych zadań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas procesu produkcyjnego mogą pojawić się błędy wyrobów. Firm zazwyczaj nie mają czasu na to, aby samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi najważniejszymi problemami w tym kontrolą jakości dostaw. Dlatego też zdecydowaliśmy się na przygotowanie wyjątkowej oferty – opracowanej z myślą o małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach.

Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody i narzędzia kontroli jakości, dzięki którym w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować szczegółowe raporty. Po uzgodnieniu instrukcji pracy dokonujemy selekcji a jeśli takie są wymagania również je naprawiamy.

Doświadczeni kontrolerzy jakości dbają m.in. o systemowe podejście do realizacji zadania, zwracają jednocześnie uwagę na najdrobniejsze detale. Jest to absolutnie konieczne, ponieważ specyfika funkcjonowania każdej firmy jest nieco inna, a każda usterka ma wpływ na procesy produkcyjne.

Dzięki nam unikniesz przestoju produkcji!

 

Zapewnimy wysoką wydajność produkcyjną oraz nienaganną jakość wytwarzanych wyrobów. Napisz do nas.