Zastanawiasz się co może robić dla Twojej firmy Control & Rework ?

Lepiej pomyśl, czego nie może zrobić.

  • selekcja detali (wizualna, funkcjonalna, ilościowa),
  • naprawa i kontrola komponentów,
  • naprawa i kontrola wyrobów gotowych,
  • pomiary cech wyrobów,
  • pakowanie i przepakowanie towaru,
  • czynności związane z montażem i demontażem,
  • kompletowanie,
  • weryfikacja zgodności części z instrukcją lub specyfikacją techniczną,

Kontrolę jakości możemy przeprowadzić na terenie zakładu Klienta, u dostawcy, w naszym magazynie lub innym, indywidualnie ustalonym miejscu. Rozwiązywanie problemów jakości wykonujemy na każdym etapie dostawy lub produkcji.

Liczy się TWÓJ CZAS – jesteśmy do dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu – jeśli tego potrzebujesz zapewniamy od 1 do 50 osób jedocześnie na każdy projekt i zlecenie.

Nasz wskaźnik PPM na rok 2021 wynosi 0,04!

Kompleksowe zarządzanie jakością

Bez względu na to, czy chodzi o małe, średnie czy też duże firmy – wszystkim naszym klientom zapewniamy kompleksowe zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie. Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy możliwy standard obsługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że specyfika funkcjonowania każdej działalności gospodarczej jest nieco inna. Dlatego też, aby istotnie zwiększyć efektywność m.in. w procesie produkcyjnym, trzeba niezwykle dokładnie zaplanować niezbędne do zrealizowania czynności.

Podczas pracy wykorzystujemy innowacyjny system zarządzania jakością, a stosowane przez naszych kontrolerów metody i narzędzia pozwalają wyeliminować wszystkie problemy oraz dostosować sposób działania firmy do oczekiwań coraz bardziej wymagających odbiorców. Kontrola jakości w zakładzie produkcyjnym to zatem jedna z najlepszych dostępnych obecnie opcji – opracowana z myślą o przedsiębiorcach, którym zależy nie tylko na tym, aby utrzymać swoją pozycję na rynku, ale także znacząco ją wzmocnić.

Zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta usługowa miała charakter kompleksowy. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że możemy zająć się również zredukowaniem zbyt wysokich kosztów oraz poprawą płynności finansowej. Nowoczesne i sprawdzone narzędzia zarządzania jakością umożliwiają nam także udzielenie pomocy w zakresie zwiększenia sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jako doświadczeni specjaliści gwarantujemy nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, ale także partnerską atmosferę współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi idealnie wpiszą się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli firm.

Zarządzenia jakością w przedsiębiorstwie

Nie mamy wątpliwości co do tego, że zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie to skomplikowany i przede wszystkim wieloetapowy proces. Choć uzyskanie wymiernych rezultatów wymaga czasu, to konieczne do podjęcia działania warto potraktować w kategoriach inwestycji, która na pewno się zwróci. Kluczowe są m.in. odpowiednio dobrane metody oraz narzędzia. Co jednak najistotniejsze – skuteczna statystyczna kontrola jakości w procesie produkcyjnym wymaga również trzymania się ściśle określonych zasad.

Mowa tutaj o normach określanych przez ISO 9001, czyli o orientacji na klienta, przywództwie, zaangażowaniu pracowników, podejściu procesowym, doskonaleniu, podejmowaniu decyzji na podstawie faktów, a także o zarządzaniu relacjami. Biorąc pod uwagę wymienione kwestie, można zauważyć, że kompleksowe zarządzenie jakością w przedsiębiorstwie to system naczyń połączonych, w którym każda podjęta decyzja ma pośredni lub bezpośredni wpływ na kolejną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez odpowiednio usystematyzowanej wiedzy bardzo trudno samodzielnie zadbać o to, aby znacząco poprawić efektywność oraz wydajność funkcjonowania działalności gospodarczej.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty kompleksowej, z której będą mogli skorzystać zarówno właściciele dużych firm, jak i tych mniejszych. Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, aby wdrożyć sprawdzony system zarządzania jakością, to zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najlepszą opcję dalszego postępowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam szybko dobrać odpowiednie narzędzia pracy.

Na czym polega statystyczna kontrola jakości zakładzie produkcyjnym?

Podczas pracy nasi specjaliści bardzo często spotykają się z pytaniem dotyczącym tego, na czym polega kontrola jakości? Aby znaleźć odpowiedź, w pierwszej kolejności trzeba skupić się na rozgraniczeniu 2 kluczowych i często mylonych ze sobą pojęć. Mowa tutaj o zarządzaniu jakością w przedsiębiorstwie oraz o ogólnej możliwości jej zapewnienia. Jeżeli chodzi o drugą z wymienionych kwestii, to jest ona związana z produkcją lub świadczeniem usług, projektowaniem produktów oraz technologii wytwarzania. Jej główny cel stanowi dostarczenie dobrego wyrobu, który zaspokoi potrzeby i wymagania klientów. Aby zagwarantować odbiorcom należytą jakość, trzeba wykorzystać m.in. podwójne informacyjne sprzężenie zwrotne, które umożliwia samodoskonalenie produktu, procesu i całego systemu produkcyjnego.

Statystyczna kontrola jakości w zakładzie produkcyjnym polega przede wszystkim na umiejętnym wdrożeniu dostępnych rozwiązań i stałym monitorowaniu osiąganych rezultatów. Zebrane w ten sposób informacje pozwalają skupić się najważniejszych sprawach, które wymagają ewentualnej poprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta usługowa była tak kompleksowa, jak tylko to możliwe. Zagadnienia związane z metodami zarządzania jakością w przedsiębiorstwie nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Dlatego też wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

Kontrola jakości w procesie produkcyjnym

Obecnie wydajność produkcyjna wielu zakładów uzależniona jest nie tylko od umiejętnego wykorzystania najnowocześniejszych technologii, ale także od sposobu zarządzania przedsiębiorstwem. Obie wymienione tutaj kwestie w dużej mierze decydują o jakości wytwarzanych dóbr. Należyta kontrola procesu produkcyjnego nie należy do zadań szczególnie łatwych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że właściciele firm zazwyczaj nie mają czasu na to, aby samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami. Dlatego też zdecydowaliśmy się na przygotowanie wyjątkowej oferty – opracowanej z myślą o małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach.

Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody i narzędzia kontroli jakości, dzięki którym w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować szczegółowe raporty dotyczące konieczności wprowadzenia ewentualnych zmian. Dbamy o to, aby kompleksowe zarządzanie jakością stało się szansą na dynamiczny rozwój i na ugruntowanie swojej pozycji na rynku. Statystyczna kontrola jakości produkcji to również jeden z najlepszych sposobów na to, aby zyskać przewagę nad konkurencją.

Doświadczony kontroler jakości zadba m.in. o systemowe podejście do realizacji zadania, zwracając jednocześnie uwagę na najdrobniejsze detale. Jest to absolutnie konieczne, ponieważ specyfika funkcjonowania każdej firmy jest nieco inna, a to sprawia, że niezbędne do wdrożenia metody zarządzania jakością w przedsiębiorstwie muszą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jako specjaliści, którzy działają na rynku usługowym od lat, zapewniamy naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują. Bez względu na to, czy chodzi o kontrolę statystyczną czy też kwestie związane z najpopularniejszymi systemami zarządzania jakością, czyli ISO 9001, Six Sigma, czy też Common assessment framework – chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Dokładamy także wszelkich starań, aby proces wdrażania nowych rozwiązań nie kolidował z wykonywanymi na co dzień obowiązkami. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcieliby odpowiednio zadbać o dynamiczniejszy rozwój działalności gospodarczej. Wysoka wydajność produkcyjna oraz nienaganna jakość wytwarzanych wyrobów pozwalają odczuwalnie zwiększyć zyski. Zachęcamy do kontaktu!