Deleguj zadania na nas i oszczędź czas swoich ludzi. Daj nam znać, jeśli któregoś dnia zapragniesz produkować szybciej i z wyższą jakością końcową niż do tej pory. Nasi eksperci wnikliwie przeanalizują sytuację i odwiedzą Twoją firmę, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Korzystanie z naszego zespołu zapewnia stabilność w trakcie wahań sezonowych i zmniejszenie presji czasu oraz zwiększenie mocy przerobowej. Dysponujemy zespołami pracowników branżowych, którzy sprawnie i szybko wesprą przedsiębiorstwo. Outsourcing pozwala skoncentrować się na najważniejszych zagadnieniach pozostawiając pracę nam.

W ramach outsourcingu wykonujemy :

– wsparcie produkcji

– montaż, demontaż,

– obsługę magazynową,

– kontrolę wejściową dostaw,

Nasz Lider zapewnia odpowiednią liczbę przeszkolonych osób oraz pełen nadzór nad ich pracą. Odpowiada również za sporządzanie i przekazywanie raportów oraz jest łącznikiem między Klientem a Pracownikami INTERDONT SUPPORT Q.

Korzyści z outsourcingu ISQ:
– Przeszkoleni pracownicy którymi nadzorowani przez naszego koordynatora
– Raz w miesiącu faktura, tylko za przepracowane godziny
– Wsparcie produkcji, pomoc w obsłudze magazynowej czy kontroli jakości dla Twojej firmy poparte naszym wieloletnim doświadczeniem

Outsourcing pracowników – dlaczego warto?

Oferujemy dostęp do szerokiego grona pracobiorców. Nasze zespoły branżowe specjalizują się w wielu obszarach (np. kontrola jakości, obsługa magazynowa, wsparcie w dziale produkcji), dlatego możemy określić usługi obejmujące outsourcing pracowników jako w pełni kompleksowe. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto nawiązać z nami współpracę.

Maksymalizacja poziomu wydajności

W okresach o wzmożonej intensywności wsparcie produkcji bywa kluczowe dla dochodów firmy. Może ono obejmować montaż komponentów, koncentrować się na obsłudze magazynowej, kontroli jakości lub odnosić do jeszcze innych potrzeb, które nam przedstawisz. Dzięki temu zapewnisz swojemu przedsiębiorstwu ciągłość funkcjonowania i zadbasz o pełną wydajność oraz terminowość realizacji zamówień.

Skuteczna optymalizacja wydatków

Kolejna kwestia to efektywne zarządzanie kosztami. Zatrudnienie nowych osób w zespole wiąże się z ponoszeniem wielu wydatków. W przypadku np. działalności sezonowej warto rozważyć outsourcing pracowników, ponieważ umożliwi to zniwelowanie wydatków na utrzymanie stosunku pracy w okresach, gdy obowiązków czy zleceń jest mniej.

Odpowiedzialne zarządzanie czasem

Poszukiwanie kandydatów do pracy, procesy rekrutacyjne i weryfikowanie kwalifikacji pochłaniają wiele czasu i generują koszty. W przypadku, gdy w krótkim czasie potrzebujesz wsparcia w produkcji, w sektorze kontroli jakości bądź obsłudze magazynowej, warto zwrócić się o pomoc do sprawdzonej firmy zewnętrznej, która oferuje outsourcing pracowników.

Tym samym możesz zrezygnować z poszukiwań na własną rękę i szybko nawiązać współpracę z wykwalifikowanymi w danej branży osobami. Kontrola jakości? Czynności na składzie produktów, a może obsługa urządzeń na hali przemysłowej? Zgłoś się do nas i skorzystaj z profesjonalnych usług od partnera godnego zaufania!

Wybór firmy a korzyści z outsourcingu

Aby móc się cieszyć pełną gamą korzyści płynących z delegowania obowiązków zewnętrznym podmiotom, należy zlecić je odpowiedniej firmie. Czynności zawodowe, takie jak kontrola jakości, wsparcie produkcji czy obsługa magazynowa, wymagają od pracowników wiedzy i umiejętności praktycznych, dlatego outsourcing powinien być realizowany wyłącznie we współpracy z rzetelnym podmiotem.

Mamy wiele lat doświadczenia i szeroką wiedzę branżową, a także zapewniamy szeroki dostęp do wyszkolonych kadr. W efekcie nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług, kontrolę efektów, profesjonalne wsparcie w zakresie obsługi magazynowej, produkcji czy innych zleconych obowiązków. Zapraszamy do kontaktu!