Firmowe szkolenia jakościowe Śląsk


W dobie dynamicznych zmian dokształcanie pracowników i inwestowanie w personel jest niezbędne. Firma szkoleniowa Interdont Support Q przygotował szeroką gamę szkoleń firmowych na Śląsku z zakresu narzędzi jakościowych i systemów zarządzania jakością tak, aby dopasować się do Państwa oczekiwań, a korzyści płynące z nich mogły być wymierne.

Nasze niemal 30-letnie doświadczenie na rynku szkoleniowym oraz kadra wysoko wykwalifikowanych trenerów pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu zarówno gruntowaną wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne pozwalające zaspokoić Państwa oczekiwania w zakresie firmowych kursów jakościowych, optymalizacji procesów, wsparciu przy procesach audytów, a także kompetencji osobistych.

Proponujemy Państwu szkolenia na Śląsku w formie otwartej, które obejmują najbardziej aktualne zagadnienia z systemów zarządzania jakością oraz szkolenia firmowe „szyte na miarę”, które z kolei zapewniają odpowiednie dopasowanie tematyki szkoleń w kontekście specyfiki danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Szkolenia otwarte Śląsk – skuteczna metoda zdobycia nowych umiejętności

Organizowane na Śląsku dla firm szkolenia jakościowe w wersji otwartej to forma kursu, w której udział biorą przedstawiciele różnych przedsiębiorstw. Istotą tej metody treningowej jest zarówno przekazywanie wiedzy teoretycznej przez prowadzącego, jak i burza mózgów polegająca na wymianie między uczestnikami informacji i doświadczeń biznesowych. Poza zdobyciem unikalnych kompetencji i umiejętności praktycznych, warsztaty z zakresu zarządzania jakością w formule otwartej stwarzają doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów.

Jakiego rodzaju szkolenia firmowe organizujemy na Śląsku? Zakres naszych usług obejmuje m.in. systemy zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO/IATF, kursy doskonalące dla audytorów wewnętrznych, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wyrobów. Ponadto, proponujemy seminaria podnoszenia świadomości i kompetencji pracowników. Różnorodność tematyczna oraz atrakcyjna cena – to korzyści, jakie otrzymujesz. Sprawdź możliwości naszej firmy szkoleniowej!

Szkolenia zamknięte Śląsk – jakie korzyści?

Nasza oferta kursów obejmuje także “skrojone na miarę” szkolenia w firmie przygotowywane i dopasowane do konkretnego przedsiębiorstwa, systemu zarządzania jakością, który ma być wdrożony w organizacji, czy istniejącej sytuacji kryzysowej. Wśród najważniejszych zalet tej formy warsztatów jakościowych należy wskazać możliwość wyboru:

  • miejsca i terminu dogodnego dla pracowników,
  • rodzaju i wielkości grupy docelowej,
  • zakresu tematycznego,
  • problemu praktycznego, który ma być przedmiotem dyskusji.

Powyższe korzyści, jakie oferują zamknięte kursy naszej firmie szkoleniowej z jakości produktów i procesów pozwalają na zapoznanie się z najnowszymi trendami dotyczącymi funkcjonowania systemów zarządzania w przedsiębiorstwie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Spółka Interdont Support Q to sprawdzony partner biznesowy i ekspert z zakresu szkoleń na Śląsku!

Szkolenia jakości w firmie

Szeroka oferta szkoleniowa naszej firmy obejmuje szkolenia jakościowe, które są cennym źródłem wiedzy dla pracowników i kierownictwa przedsiębiorstwa. Dla przedstawicieli branży produkcyjnej i szeroko rozumianego przemysłu oferujemy program edukacyjny dotyczący badań wizualnych. W trakcie realizacji poszczególnych etapów kursów firmowych uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne przy kontroli nieniszczącej  produktów. W ich trakcie można namierzyć np. ubytki korozyjne, pęknięcia, odwarstwienia i inne wady.
Wdrażając szkolenia jakości w firmie z zakresu badań wizualnych, mogą Państwo wspólnie z pracownikami poznać skuteczne metody testowania materiałów w sposób nieinwazyjny. W tym celu stosuje się nowoczesne rozwiązania i narzędzia, wykorzystujące promienie rentgenowskie, ultradźwięki czy metody akustyczne i elektryczne. Oferujemy kilka kursów firmowych z tego zakresu, które prowadzone są w formie stacjonarnych. Po pomyślnym zakończeniu programu edukacyjnego każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Szkolenie dla audytorów wewnętrznych

W katalogu mamy również specjalistyczne kursy skierowane do przyszłych i obecnych audytorów wewnętrznych. Realizujemy je nie tylko na Śląsku, ale także w trybie online. Na nasze szkolenia zapraszamy pracowników kontrolujących jakość w firmie, a także managerów średniego szczebla. Materiały edukacyjne, z których korzystają prowadzący opracowano na bazie aktualnego standardu IATF 16949:2016, z uwzględnieniem wytycznych ISO 9001:2015.
Program, który opracowała nasza firma szkoleniowa, został skonstruowany w taki sposób, aby uczestnicy potrafili wykorzystać zdobytą wiedzę w trakcie audytowania. Z tego powodu szkolenia jakościowe w dużej mierze opierają się na ćwiczeniach praktycznych, które pozwalają lepiej przyswoić informacje. Kursy dla audytorów wewnętrznych obejmują także postawy związane m.in. z procesami wykorzystywanymi w ich codziennej pracy, a także kwalifikacjami, jakie są wymagane od przedstawicieli takiego zawodu.

Firma szkoleniowa – Śląsk

Interdont Support Q to firma szkoleniowa działająca na Śląsku nieprzerwanie od 30 lat! W trakcie wieloletniej działalności przeszliśmy dużą metamorfozę, nieustannie przystosowując się do zmian zachodzących w gospodarce i nowych technologiach. Jako jedni z pierwszych w Polsce przeprowadzaliśmy specjalistyczne szkolenia z zakresu systemów zarządzania jakością. Obecnie oferujemy Państwu rozbudowany program kursów doszkalających dla pracowników i managerów, które są dobrym sposobem na wdrożenie transformacji jakościowej przedsiębiorstwa.
Oprócz profesjonalnych szkoleń firmowych realizujemy także usługi z zakresu kontroli jakości. Współpracujemy z szerokim zespołem specjalistów z dziedziny SZJ, którzy są do dyspozycji naszych Klientów przez 24 godziny na dobę! Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu nadzoru nad dostawcami, a także w outsourcingu pracowników w zakresie wsparcia produkcji, obsługi magazynowej czy kontroli wejściowej dostaw.

Zatwierdzenie wyrobu i procesu zgodnie z najnowszym wydaniem VDA 2 – wydanie 6, 04.2020

650 zł / za osobę

Interdont Support Q
Termin: 02 XII 2021

Wymagania IATF 16949:2016 / ONLINE /

1100 zł / za osobę

SupportQ Polska
Termin: 25 – 26 X 2021

SIX SIGMA Green Belt

Do ustalenia

SupportQ Polska
Termin: Ustalany indywidualnie

MSA – Analiza systemów pomiarowych (wg AIAG i VDA5) / ONLINE /

550 zł / za osobę

Termin: 28 V 2021

Badania nieniszczące wizualne VT 1+2 wraz z egzaminem

Do ustalenia

SupportQ Polska
Termin: Ustalany indywidualnie

Badania nieniszczące magnetyczno-proszkowe MT 1+2 wraz z egzaminem

Do ustalenia

SupportQ Polska
Termin: Ustalany indywidualnie

Nowe wymagania dla audytu wyrobu zgodnie z VDA 6.5 – wydanie 3, 03.2020 / ONLINE /

650 zł / za osobę

Interdont Support Q
Termin: 18 X 2021

Audytor wewnętrzny wg IATF 16949:2016 / ONLINE /

1100 zł / za osobę

Interdont SupportQ
Termin: 5 XI oraz 08 XI 2021

Audytor procesu zgodnie z podręcznikiem VDA 6.3 / ONLINE /

1650 zł / za osobę

SupportQ Polska
Termin: 7-8, 11 X 2021

Analiza FMEA według podręcznika VDA i AIAG z warsztatami

1100 zł / za osobę

SupportQ Polska
Termin: 24-25 XI 2021