Perfekcja tkwi
w szczególe

Przetestowani przez polski przemysł

W Vertin stawiamy na partnerstwo, a nie jednorazowe relacje. Oto pierwsze 5 powodów, dla których właściciele firm wybierają nas już od kilkudziesięciu lat:

Sprawdzeni przez ludzi takich jak Ty

Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla firm produkcyjnych, którym bardzo zależy na poprawie wyników.

Zobacz, co piszą o pracy z Vertin ci, którzy już nas znają:

Pragniemy podziękować firmie Vertin za profesjonalizm, zaanagażowanie oraz wysoką jakość świadczonych usług przy realizacji szkolenia zamkniętego dla naszej firmy. Polecamy usługi szkoleniowe Vertin, które są realizowane zgodnie z naszymi potrzebami.

Quality Manager
Duża wiedzą, doświadczenie, kultura osobista i praktyczne podejście do zagadnień trenerów Vertin. Szkolenia prowadzone są w sposób interesujący, rzetelny, bogaty merytorycznie, a jednocześnie oparty o doświadczenie i praktykę.

Kierownik Działu Jakości
Firma Vertin wykazała się usługami na najwyższym poziomie, poprzez natychmiastową reakcję, perfekcyjną selekcję detali i naprawę, opracowanie stosownej dokumentacji oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i jestem przekonany, że dalsza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna. Gorąco polecam usługi firmy Vertin do procesu selekcji oraz usługi szkoleniowe.

HR Specialist
W każdej chwili możemy liczyć na pełne, profesjonalne i w pełni kompetentne wsparcie ze strony Vertin. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić i cieszymy się na kontynuację współpracy.

Członek Zarządu
Rekomendujemy firmę Vertin jako dostawcę szkoleń z zakresu wiedzy merytorycznej dla branży automotive. Uczestnicy szkolenia byli zadowoleni z programu szkolenia, przygotowanych materiałów szkoleniowych i sposobu pracy Trenerów.

Prezes Zarządu
Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania i przeprowadzenia szkoleń. Program został przygotowany zgodnie z naszymi potrzebami i zrealizowany z dużą starannością. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm i doświadczenie trenera. Z dużą przyjemnością rekomenduję firmę Vertin jako profesjonalną firmę szkoleniową. Mam nadzieję, ze w przyszłości będziemy mieli jeszcze wiele okazji do współpracy.

Dyrektor ds. HR
Na podstawie naszych doświadczeń możemy polecić firmę Vertin jako profesjonalnego, doświadczonego oraz godnego zaufania partnera, któremu można powierzyć kształtowanie Zespołu Zarządzającego.

Dyrektor Generalny KB Folie
Od momentu pierwszego kontaktu z przedstawicielem firmy do momentu wydania zaświadczeń uczestnictwa w szkoleniu współpraca przebiegała wzorowo i spełniła wszystkie wymagania wpisując się w procedury i standardy grupy Marelli. Dobór trenerów, rozwiązań i sposobów realizacji szkoleń w dobie pandemii przebiegły wzorowo, co potwierdziła wysoka satysfakcja uczestników. Mamy nadzieję na dalszą, równie dobrą, współpracę w przyszłości.

HR Specialist
Na podstawie doświadczeń wynikających ze współpracy z firmą Vertin, potwierdzam jej zaangażowanie w realizowany projekt oraz fachowość prowadzonych działań.

Dyrektor ds. Jakości

Nowa nazwa, niezmienne zalety

Vertin Sp. z o.o. to ten sam zespół i kompetencje
rozwijane nieprzerwanie ponad 35 lat.

Całe nasze doświadczenie oraz know how z setek projektów
są do Twojej dyspozycji.

 • Misja Vertin

  Wspieranie klientów w doskonaleniu jakości oraz własny, dynamiczny, lecz zrównoważony rozwój, to sens naszego działania. Chcemy być cenionym partnerem firm w zdobywaniu informacji, wiedzy i uprawnień oraz poprawianiu jakości produktów.

  Przyjmujemy, że wartości takie jak profesjonalizm, zaangażowanie i partnerstwo są kluczowe dla tego, kim jesteśmy i jak działamy.

 • Ponad 35 lat

  stress testu

  Klienci z Twojej branży z roku na rok mają coraz większy wybór, a wybierają Vertin. Sprawdzili nas za Ciebie i dla Ciebie.

  1988

 • Całościowe 

  wsparcie

  Klienci z Twojej branży z roku na rok mają coraz większy wybór, a wybierają Vertin. Sprawdzili nas za Ciebie i dla Ciebie.

  360°

 • Zasłużone

  zaufanie

  Klienci z Twojej branży z roku na rok mają coraz większy wybór, a wybierają Vertin. Sprawdzili nas za Ciebie i dla Ciebie.

  99%